معرفی مسئولین انجمن اخترشناسی شیراز در دوره‌ی 98-1397 (ویرایش یافته برای نیمه‌ی دوم دوره)

در ابتدای دوره‌ی سرپرستی 98-1397 انجمن اخترشناسی شیراز، به معرفی مسئولین انجمن می‌پردازیم. از میان این مسئولین، عده‌ای دارای سابقه‌ی پیشین در مسئولیت‌های مختلف بوده و عده‌ای جزو نیروهای جدید هستند. همچنین در این نوشتار به معرفی اعضای محترم هیئات علمی و بازرسی نیز می پردازیم.
 
سرپرست: ذبیح موسوی
وظیفه‌ی سرپرست انجمن رسیدگی و مدیریت به تمامی امور انجمن به صورت کل، مکاتبه با ارگان‌های خارج از انجمن و سیاست‌گذاری‌های کلی است.
 
🔹اعضای هیأت سرپرستی🔹
مدیر روابط عمومی: میثم عبدالهی
از وظایف ایشان ارتباط با ارگان‌ها، گروه‌ها و افراد خارج از انجمن، پیگیری مسایل مربوط به این روابط و سخنگویی انجمن در خارج از حطیه‌ی انجمن است. همچنین اطلاع‌رسانی امور جاری انجمن، برنامه‌ها، کلاس‌ها و هرآنچه در انجمن اتفاق می‌افتد از طریق سامانه‌های آنلاین (وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی) و همچنین تبلیغ فعالیت‌های انجمن از طریق کانال‌های تبلیغی چاپی و آنلاین هم بر عهده‌ی این مدیریت است.
 
مدیر اجرایی: محمد جواد کاوه
مدیریت اجرای برنامه‌های ترویجی، برگزاری گشت‌‌های نجومی، بسترسازی برگزاری کلا‌س‌ها، جابجایی وسایل و سایر امور اجرایی انجمن به عهده‌ی ایشان است.
 
مدیر مالی اداری: سعیده زارعی
کنترل وضعیت حساب‌ها، دریافت و پرداخت‌ها، محاسبه و قیمت‌گذاری کلاس‌ها و برنامه‌ها و مدیریت بیلان مالی انجمن از وظایف اصلی ایشان است. همچنین ایشان به امور ثبت‌نام، ثبت آمار اعضا و رسیدگی به وضعیت حق عضویت‌ها می‌پردازد و به‌طور کلی ارتباط مستقیم با اعضا دارد.
 
سرپرست هیأت علمی: آروین صداقت‌کیش
برنامه‌ریزی برای تشکیل کلاس‌ها، معرفی مدرسین، معرفی مسئولین علمی برنامه‌ها و تصمیم‌گیری همه‌ی مسایل علمی مروبط به آموزش و ترویج از وظایف ایشان است.
---
 
مسئول جلسات: محمد جواد کاوه
رسیدگی به امور نشست‌های هفتگی و زمان‌بندی برنامه‌‌ها در نشست‌های هفتگی
---
 
🔹اعضای هیأت علمی🔹
آروین صداقت‌کیش (سرپرست هیأت علمی)
مهدی موسوی
علی عمانی (کارآموز)
---
 
🔹اعضای هیأت نظارت و بازرسی🔹
ابراهیم منصوری (مسئول هیأت نظارت و بازرسی)
آروین صداقت‌کیش
حامد نیک‌سرشت