کلاس‌های آموزشی تابستان 1398

انجمن اخترشناسی شیراز در راستای اهداف آموزشی خود و همچنین جذب اعضای جدید، اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای ترم تابستان 1398 می‌کند. این کلاس‌ها که از اوایل مرداد شروع می‌شود، تمامی بازه‌های سنی افراد علاقه‌مند را شامل شده و در سطوح مختلف و با متد آموزشی روز برگزار می‌شود. کلاس‌های آموزشی با سرفصل‌های به‌روز شده و با امکانات صوتی و تصویری به بهترین شکل برگزار خواهد شد تا اعضای آموزش‌دیده و با پایه‌ی علمی قوی به انجمن و دنیای نجوم آماتوری وارد شوند. این کلاس‌ها شامل نجوم مقدماتی، عکاسی نجومی، آشنایی با اخترفیزیک ستاره‌ای، آشنایی با کهکشان‌ها و کیهان‌شناسی و نجوم کودکان و نوجوانان می‌شوند.
 
مدرسان این دوره از کلاس‌ها از اعضای انجمن و منجمان باسابقه هستند. بدین ترتیب که نجوم مقدماتی توسط علی عمانی (عضو هیأت علمی انجمن اخترشناسی شیراز و رصدگر حرفه‌ای)، آشنایی با نجوم کروی توسط عرفان کشاورز (عضو هیأت علمی انجمن اخترشناسی شیراز و مدرس المپیاد نجوم)، آشنایی با کهکشان‌ها و کیهان‌شناسی توسط مهدی موسوی (عضو هیأت علمی انجمن اخترشناسی شیراز و مدرس المپیاد فیزیک و نجوم) و نجوم کودکان و نوجوانان توسط زهرا اسلاملو (عضو انجمن اخترشناسی شیراز و دارای سابقه‌ی طولانی تدریس نجوم کودکان و نوجوانان) تدریس می‌شود.
 
هزینه و روز برگزاری کلاس‌های آموزشی به شرح زیر است:
🔹 نجوم مقدماتی یکصد و ده هزار تومان
چهارشنبه‌ها از ساعت 16:00 تا 18:00
🔹 آشنایی با نجوم کروی یکصد و سی هزار تومان
چهارشنبه‌ها از ساعت 18:00 تا 20:00
🔹 آشنایی با کهکشان‌ها و کیهان‌شناسی یکصد و سی هزار تومان
یک‌شنبه‌ها از ساعت 16:00 تا 18:00
🔹 نجوم کودکان و نوجوانان یکصد هزار تومان
پنج‌شنبه‌ها از ساعت 10:00 تا 12:00
 
 
ثبت نام فقط به صورت آنلاین و از طریق لینک زیر امکان‌پذیر است.
 
شماره تماس ویژه برای امور ثبت‌نام و پاسخ‌گویی: 09369462894
 
🔻 این پوستر را به اشتراک بگذارید
 
 
نکات ضروری:
🔹 هر کدام از دوره های آموزشی برابر با 8 جلسه 2ساعته خواهد بود.
🔹 تنها افرادی می توانند در دوره آشنایی با نجوم کروی شرکت کنند که دوره مقدماتی انجمن اخترشناسی شیراز را گذرانده باشند یا پس از انجام مصاحبه مورد تایید علمی قرار گرفته باشند.
🔹 تنها افرادی می توانند در دوره آشنایی با کهکشان‌ها و کیهان‌شناسی شرکت کنند که دوره آشنایی با اخترفیزیک ستاره‌ای را با موفقیت گذرانده باشند.
🔹 در صورت انصراف و یا عدم حضور دانش پذیر در کلاس ها به هر دلیل پس از ثبت نام، شرایط زیر حاکم است:
1- درصورتی که انصراف قبل از 7 روز مانده به شروع کلاس ها باشد، پس از کسر 25% مبلغ شهریه، مابقی مسترد می گردد.
2- در صورتی که انصراف در فاصله 7 روز مانده به شروع کلاس و یا بعد شروع کلاس باشد، به هیچ عنوان وجهی به دانش پذیر برگشت داده نمی شود.
🔹 این دوره آموزشی ممکن است به دلایل مختلف از جمله نرسیدن به حد نصاب لغو شود. در صورت لغو شدن حتماً به ثبت‌نام کنندگان اطلاع‌رسانی شده و مبلغ ثبت نام به ایشان مسترد می گردد.
🔹 در پایان هر دوره به دانش پذیر گواهی حضور در آن دوره داده می شود و در صورت گذراندن تمامی دوره های آموزشی انجمن اخترشناسی شیراز، مدرک پایان دوره‌های آموزشی به دانش پذیر تعلق خواهد گرفت.
🔹 حضور میهمان به همراه دانش پذیر و یا حضور فردی دیگر به جای ایشان در کلاس به هیچ عنوان مورد پذیرش نمی باشد.
🔹 در صورت برگزار نشدن كلاس در هر زمان اطلاع رساني لازم انجام مي گردد .
🔹 حفظ شئونات حضور در جمع و رعایت موازین اخلاقی و عرفی وظیفه‌ی همه‌ی ماست. با رفتار شایسته‌ی خود، شأن منجمان علم‌دوست را در جایگاه بایسته‌اش نشان می‌دهیم.
 
🔻 ما را در اینستاگرام دنبال کنید
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔭 شروع دوره از اوایل مرداد ۹۸ 🔹نجوم مقدماتی ۱۱۰ هزار تومان، چهارشنبه‌ها از ۱۶ تا ۱۸ 🔹آشنایی با کیهان‌شناسی و کهکشان‌ها ۱۳۰ هزار تومان، یکشنبه‌ها از ۱۶ تا ۱۸ یک‌هفته در میان 🔹آشنایی با نجوم کروی ۱۳۰ هزار تومان، چهارشنبه‌ها از ۱۸ تا ۲۰ 🔹نجوم کودکان و نوجوانان ۱۱۰ هزار تومان، پنج‌شنبه‌ها از ۱۰ تا ۱۲ اطلاعات کامل و ثبت‌نام shirazastronomy.com ایلاستریشن و طراحی از @zabihmousavi #آموزش_نجوم #نجوم #نجوم_مقدماتی #کیهانشناسی #نجوم_کروی #نجوم_کودکان #تلسکوپ #رصد #رصد_آسمان

A post shared by انجمن اخترشناسی شیراز (@shirazastronomy) on