هفته جهانی فضا 1398

به مناسبت هفته‌ی جهانی فضا، انجمن اخترشناسی شیراز نیز همچون سالیان گذشته اقدام به برگزاری برنامه‌ی عمومی-ترویجی با محوریت فناوری‌های فضایی و نجوم می‌کند. در این برنامه با توجه به رویکرد و شعار رسمی امسال «ماه دروازه‌ای به ستارگان» فعالیت‌های متناسب برای تمام رده‌های سنی پیش‌بینی شده است. از جمله‌ی این برنامه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
🔹 نمایشگاه عکس‌های نجومی و فناوری‌های فضایی
🔹 رصد خورشید در روز با تلسکوپ
🔹 رصد ماه و سیارات در شب با تلسکوپ
🔸 کارگاه ویژه‌ی عکاسی از ماه و سیارات برای عمومی
🔹 آموزش نجوم و فناوری‌های فضایی برای کودکان از طریق فعالیت‌های مناسب (نقاشی، رنگ‌آمیزی، ساخت ماکت و اوریگامی، قصه‌خوانی و...)
🔹 پخش ویدیو و اسلایدهای نجومی و فناوری‌های فضایی
🔹 پرسش و پاسخ علمی
 
این برنامه‌های ترویجی همواره با استقبال پرشور و دلگرم کننده از سوی مردم فهیم و علم‌دوست شیراز مواجه بوده است. امید داریم این بار هم خیل مشتاقان علم و دانش با حضور پررنگ خود موجب قوت قلب ما در اجرای این برنامه‌های ترویجی-آموزشی باشند. وعده‌ی دیدار ما روز جمعه 19 مهر 1398 از ساعت 7 صبح تا 9 شب در مجاورت بنای اسطرلاب پارک حاشیه‌ای بلوار چمران است.
 
🔻 این پوستر را به اشتراک بگذارید
 
🔻 در اینستاگرام به ما بپیوندید
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🚀🛸⁦🛰️⁩🔭📡 هفته‌ی جهانی فضا گرامی باد برنامه‌ی ترویجی انجمن اخترشناسی شیراز جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب در مجاورت بنای اسطرلاب بلوار چمران . 🔹 رصد خورشید، ماه و سیارات با تلسکوپ 🔹 نمایشگاه عکس‌های نجومی و فناوری فضایی 🔹 غرفه‌ی نجوم کودکان 🔹 پخش ویدیو 🔸 کارگاه ویژه‌ی عکاسی از ماه و سیارات به صورت عمومی این برنامه برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. #worldspaceweek #wsw2019 #moon #themoon #space #astronomy #astronomyevent #هفته_جهانی_فضا #فضا #نجوم #تلسکوپ #ماه #رصد #ستاره

A post shared by انجمن اخترشناسی شیراز (@shirazastronomy) on